Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ЗАТ Страхова компанія Інкомстрах (Инкомстрах)

В назву Компанії закладено філософію побудови бізнесу: "ІНКОМСТРАХ" – "ІНноваційне КОМерційне СТРАХування". Будь-яка програма, або страховий продукт Компанії, насамперед передбачатимуть нові запровадження та нововведення, які могли б зацікавити пересічного громадянина нашого суспільства.

 

Філософією Компанії сьогодні є індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З самого першого свого кроку Компанія намагалася пропонувати ринку те, чого ще не було у інших операторів ринку.

  • Так, Компанія перша вивела на ринок новий страховий продукт – “титульне страхування”, спочатку – як покриття фінансового ризику покупця нерухомості (тобто відшкодування збитку ,пов’язаного з втратою права власності на об’єкт нерухомості), потім – як страхування “титулу” (відшкодування збитку внаслідок виникнення будь-якого обмеження, пов’язаного як з втратою права власності, так і права володіння а також розпорядження об’єктом нерухомості).
  • Перша запропонувала уніфіковані програми по автоКАСКО та запровадила виїзд адвокату на місце ДТП.
  • З першого дня запрацював цілодобовий сервісний центр, де клієнти цілодобово і безкоштовно забезпечені інформаційною підтримкою за будь-якими питаннями, пов’язаними зі страхуванням та відшкодуванням збитків; де наші страхувальники можуть отримати оперативну консультаційну допомогу з медичного страхування тощо.

За даними незалежного рейтингу  Insuranse Top, по співвідношенню зібрані кошти/виплати клієнтам "ІНКОМСТРАХ" постійно входить до десятки лідерів серед загальнонаціональних компаній в Україні.


 

Страхова компанія «ІНКОМСТРАХ» є Членом Правління Ліги страхових організацій України, членом Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, членом Асоціації фахівців з нерухомості (ріелтерів) України, Медичного страхового бюро.

На сьогодні ми налічуємо понад 80,7 тис. договорів страхування, з них приблизно 80% страхового портфелю – договори з фізичними особами.

 

Ми співпрацюємо більш ніж з 80 страховими та перестраховими компаніями світу, серед яких іноземні компанії Німеччини, Польщі, Великобританії, Молдови, Росії.Адрес: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська 64 (ст. М "Республіканський стадіон")
Тел.: Тел/факс: +380-44 206-6353
Сайт: www.incomstrakh.com.ua
Разделы этажа: Страховые компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100