Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ЗАТ Страхова компанія Галактика

Закрите акціонерне товариство "Страхова компанія "Галактика" працює на внутрішньому та міжнародному ринках з 1998 року і є однією з не багатьох універсальних страхових компаній, що працюють у масштабах України.

 

Сьогодні ЗАТ "СК "Галактика" забезпечує страховим захистом фінансові інтереси своїх партнерів більш, ніж у 25 видах страхування на підставі 13-ти ліцензій Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Широкий спектр програм страхування, що пропонуються до вибору партнерам, дає змогу надавати страховий захист не лише людині у всіх сферах її життєдіяльності, а й підприємствам, установам, організаціям будь-якої форми власності, для повного циклу виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), враховуючи збитки, що можуть бути завдані перервою у виробництві. Наявні партнерські відносини з провідними страховиками та перестраховиками, страховими та перестраховими брокерами, а також ассистуючими компаніями світу дозволяють ЗАТ "СК "Галактика" провадити страхування та врегульовувати збитки не тільки на території України, але й за її межами.

 

Регіональна мережа компанії нараховує 25 агенцій у 23 областях України, а також в Києві діє сім центрів з обслуговування клієнтів (Правобережний, Лівобережний, Центральний, Оболонський, Печерський, Дарницький, Харківський).

 

На сьогоднішній день компанія співпрацює з відомими українськими та зарубіжними перестраховиками, зокрема SOVAG, Hаnnover Re, Lloyd’s of London, що забезпечує надійний захист ризиків та гарантовану виплату у разі настання страхового випадку. ЗАТ СК «Галактика» підписано договори облігаторного перестрахування зі світовими перестраховими компаніями – синдикатами «Lloyd’s of London» (страхування транспортних засобів) та «SCORE» (страхування майна та будівельно-монтажних ризиків).

 

Статутний капітал ЗАТ "СК "Галактика" становить 50 млн. грн.

ЗАТ "СК "Галактика" приймає активну участь у соціальному житті суспільства та страхового ринку, та є членом Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ), колективним членом Українського союзу промисловців і підприємців України (УСПП), членом Європейської Бізнес Асоціації та Американської Торгівельної Палати в Україні, Міжнародної Антитерористичної Єдності та колективним членом Міжнародної Федерації захисту прав водіїв.Адрес: м. Київ 03115, вул. Котельникова 23
Тел.: Телефон:+3 8[044] 277-21-00 Факс:+3 8[044] 277-21-01
Сайт: http://www.galaxy.ua/
Разделы этажа: Страховые компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100