Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
КП "Cпецжитлофонд"

Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" створене рішенням Київської міської ради від 01 березня 2001 р. № 217/1194. Підприємство є правонаступником Дирекції по утриманню та експлуатації житлових будинків маневреного фонду КП "Київжитлоспецексплуатація".

  Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується Головному управлінню житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації.

  Підприємство є юридичною особою і здійснює свою діяльність на принципах повного господарського розрахунку, має окремий баланс, розрахунковий та інші рахунки в банківських установах, печатки, штампи, а також бланки з власними реквізитами. Права і обов'язки юридичної особи Підприємство набуває з моменту державної реєстрації.

  У своїй діяльності Підприємство керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київради, розпорядженнями Київського міського голови, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, наказами Головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації та цим Статутом.

  Повна назва Підприємства - комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд". Скорочена назва - КП "Спецжитлофонд".Адрес: 04071, м.Київ, вул. Оболонська 34
Тел.: Тел./факс: (044) 417-07-42, 425-55-08 З питань придбання або інвестування буд
Сайт: http://sgf.kiev.ua/
Разделы этажа: Строительные компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100