Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
Страховая компания Статус
Дата заснування: 13 квітня 2004 року
Українська компанія з виключно вітчизняним капіталом
Статутний фонд: 30.45 млн. грн.
Активи: 37.99 млн.грн.
Загальна кількість видів страхування та спеціалізованих програм: 67
Лицензии: АБ №123699 від 27.01.2005 р., АБ №100205 від 27.07.2005р.,АВ №330493-330506 від 03.05.2007 р., АВ №330946 від 06.07.2007 р., АВ №360041,360094 від 26.07.2007р.

Отримані ліцензії на проведення майже усіх видів страхування надають нам можливість запропонувати комплексні пропозиції щодо страхування як суб'єктів господарювання, так і фізичних осіб. Цей крок був обумовлений необхідністю представити на ринку комплексне страхове покриття, що здатне оптимізувати витрати на страхування та забезпечити якісний страховий захист.

Що ми маємо:
 • високопрофесійних фахівців;
 • знання нагальних потреб потенційних страхувальників;
 • гнучкі умови страхування для компаній різних рівнів та сфер діяльності;
 • новий погляд на комплексне страхування, що здатне мінімізувати витрати на страхування.

Підтвердженням плідної роботи стало прийняття СК «СТАТУС» в асоційовані члени Моторно (транспортного) бюро України, в члени Київської торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України, Федерації страхових посередників України,Української зернової асоціації, Міжнародної Федерації захисту прав водіїв.

Інформація про СК «Статус» розміщена в міжнародній базі даних компанії D&B («Дан енд Бредстрит»)- світового лідеру в галузі оцінки кредитних ризиків. СК «Статус» присвоєно Кредитний Рейтинг компанії D&B 2А3, що свідчить про фінансову потужність компанії в межах 2,5-12 млн.долл., та достатній рівень надійності.

Основні пріоритети нашої роботи:
 • дослідження ризиків, з якими пов'язана діяльність кожного клієнта та розробка пропозиції по комплексному захисту від усіх видів ризиків;
 • надання дисконтів по комплексному страхуванню;
 • гарантія щодо виплат по страхових випадках;
 • створення індивідуальних програм страхування, як для корпоративних клієнтів, так і фізичних осіб;
 • наші гарантії підтверджено сформованим уставним фондом, який на теперішній час набагато перевищує законодавчо задекларований розмір.

Основні напрямки діяльності:
 • страхування майна;
 • страхування фінансових ризиків;
 • страхування вантажів та багажу;
 • медичне страхування;
 • страхування осіб, виїжджаючих за кордон;
 • страхування автотранспорту;
 • страхування відповідальності
 • обов'язкові види страхування.

Наш страховий захист ми готові підтвердити перестрахуванням у надійних партнерів. Важлива складова цього захисту - перестрахування ризиків у провідних компаніях України. При страхуванні об'єктів з особливо великими страховими сумами ми маємо можливість перестрахування через брокера Lloyds Marsh Ltd.

Наші клієнти
Державне підприємство «Завод ім.В.А.Малишева», ДП "Укрзернопром", ДК «Укрекокомресурси», «SELA», ТОВ «Київ Нафта», ЗАТ НКМЗ, ООО "ЛіНОС", ЗАТ «Завод тонкогоорганічного синтезу «Барва», ЗАТ «Луганський трубний завод»,ДП «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія», Обласні центри зайнятості, «НПФ «ВИЗАРД»,ДП «Косметікс Трейдінг», Служба автомобільних доріг у київській обл. та інші.

Банки - партнери:
АБ "Східно-Європейський банк", УКРПРОМБАНК, КБ "Хрещатик", ФАКБ „Золоті ворота”, ТОВ "КБ „Даніель”, КБ "Надра", АКБ "ТАС-Комерцбанк", ВАТ "Державний ощадний банк України", Кредобанк АБ «Ікар-Банк», "Факторіал-Банк", ТОВ "БМ Банк", ТОВ "Мегабанк" та ін.

Асістуючи компанії
Ми маємо все необхідне для надання послуг на високому професійному рівні, як належний досвід, матеріальну базу так i надійних партнерів – розгорнуту мережу асістанс: ТОВ «Гарант-Асістанс», , «CORIS Ukraine» ,Міжнародна асистуючи компанія «ALBUR s.r.o.» Спеціалісти якої, як в Україні, так і в будь -якому куточку світу при настанні неприємних випадковостей нададуть допомогу через провідні медичні та інші спеціалізовані установи.


Адрес: 02160 Киев,пр-т Воссоединени,15, оф.109
Тел.: Телефон/факс: (044) 492-80-78, 492-99-72, 492-99-73, 227-99-71
Сайт: www.status.kiev.ua
Разделы этажа: Страховые компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100