Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
Акционерное общество страховая компания Киев

Реорганизована путем присоединения к ОАО УСК "Гарант-Авто"

Страхова компанія "Київ" працює на українському страховому ринку з 1998 р. Сьогодні це гнучка структура, що швидко адаптується до умов ринку, з широким колом партнерів, активними діловими зв'язками і високопрофесійним колективом, який здатний зрозуміти побажання Клієнта і щонайкраще врахувати його інтереси. Усе це дозволяє не тільки зміцнити досягнуті позиції на ринку, але і вийти на якісно новий рівень надання страхових послуг.

Наша задача - надання висококваліфікованого страхового захисту нашим Клієнтам.

Страхова компанія "Київ" входить до першої в Україні Корпорації "Страхова група "ГАРАНТ", є членом Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Всеукраїнської Ліги захисту та підтримки бізнесу, Київської торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України.

Страхова компанія "Київ" пропонує наступні послуги:

Медичне страхування
- Безперервне добровiльне медичне страхування;
- Cтрахування здоров'я на випадок хвороби;
- Cтрахування при щепленнi.

Особисте страхування
- Страхування вiд нещасного випадку;
- Страхування виїжджаючих за кордон .

Страхування автотранспорту
- КАСКО;
- Цивiльна вiдповiдальнiсть;
- Нещасний випадок.

Страхування вiдповiдальностi перед третiми особами
- Цивiльна вiдповiдальнiсть;
- Професiйна вiдповiдальнiсть.

Страхування майна
Страхування вантажів
Страхування фінансових ризиків.

Ці програми страхування розроблені як для фізичних, так і для юридичних осіб, а індивідуальний підхід, висока кваліфікація співробітників компанії, збалансована і продумана системи страхування і перестрахування дозволяють задовольнити запити самих вимогливих Клієнтів.

Нашими Клієнтами є такі відомі компанії як: АД Зоря, група компаній Реємстма в Україні, Кока-Кола, Олейна, Ай-Ем-Ай Інтернешинл, Брітіш Петролеум Україна, Джитек Україна, Хенкель Баутекнік Україна, банк "Мрія" та ін. При роботі з корпоративними клієнтами використовується гнучка система знижок. Надійність страхового захисту Клієнтів забезпечується фінансовими можливостями Корпорації "Страхова група "Гарант", а також перестрахуванням найбільш значних ризиків на міжнародному страховому ринку. Страхова компанія "Київ" забезпечує страховий захист і надає обслуговування по всій території України. Компанія має власну цілодобову диспетчерську консультаційну службу та регіональних координаторів в 9 областях України.

Крім того, страхові продукти нашої компанії одержали можливість поширення через мережу філій Корпорації "Страхова група "Гарант", яка нараховує більш 70 обласних дирекцій, страхових представництв та філій.

Співробітництво з Страховою компанією "Київ" - це унікальна можливість вирішення проблем зміцнення та збереження Вашого капіталу сьогодні і в майбутньому.Адрес: 04053 Киев, ул. Ю. Коцюбинского, 20, оф.12
Тел.: 0444619241
Сайт: www.kic.kiev.ua
Разделы этажа: Страховые компании на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100