Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Ипотека
Ипотека   →  Квадратні метри в кредит
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
4 Января, 2008

Представники державних та столичних органів влади, відповідальних за молодіжне кредитування, зібрались обговорити проблеми фінансової підтримки молодих людей при купівлі житла. Захід, у якому взяли участь представники Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, Головного управління у справах сім’ї та молоді, місцевих управлінь квартобліку відбувався під лаконічною назвою: «Доступне житло».

За словами представника вищезгаданого Фонду Сергія Братушка, наразі у Києві є можливість отримання кредиту двома шляхами: завдяки державним коштам відомства або через міську програму, прийняту Київрадою у 2004 році. Втім, за словами посадовця, великою проблемою для його установи наразі залишається висока вартість квадратного метра житла, за якою обраховуються кредити: «Досить багато молодих людей не звертаються до нас через те, що ціна одного «квадрата» на ринку житла - майже 2 тисячі доларів».

 

Зазначимо, що право на отримання кредиту мають молоді сім’ї, батько (матір) неповної сім’ї та одинокі молоді особи до 35 років, які перебувають на квартирному обліку та можуть підтвердити свою платоспроможність. Термін постановки на облік при цьому, як правило, становить близько одного місяця.

 

Загалом, за даними відділів обліку та розподілу житлової площі районних адміністрацій столиці, наразі на черзі на отримання житла за програмою молодіжного кредитування стоять понад 11 тисяч мешканців міста. За статистикою, щороку близько 100 із них отримують кредити на житло. Так, цього року їх було надано 138. Загалом же, за період з 1998 по 2007 роки із столичного бюджету на Програму забезпечення молоді житлом було виділено 154,8 млн грн., а кількість осіб, які покращили свої житлові умови досягла цифри 2815.


Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100