Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  «Зима пройшла і більше не наступить» – принцип теплоенергетичної політики у Львові
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
26 Декабря, 2007

У Львові немає політики теплоенергозбереження. Наші чиновники живуть за принципом: «Зима пройшла і більше не наступить». Відтак треба сформувати політику енергозбереження, продумати як компенсувати зростання цін на газ. Про це під час прес-конференції: «Бюджетні підсумки 2007 року та перспективи бюджету Львова у 2008 році» повідомив голова фракції УНП у Львівській міській раді Юрій Кужелюк.

За його словами, цьогоріч місто компенсувало 10 млн грн. «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго». Як зазначив Юрій Кужелюк, при існуючій ціні на газ на опалення міські заклади освіти витрачають 26 млн грн, медицини 15 млн грн, а всі бюджетні установи разом – 60 млн грн. При зростанні цін на газ до 180 доларів за 1000 метрів кубічних бюджетні установи на опалення витрачатимуть 88 млн грн. На думку Юрія Кужелюк, при запроваджені енергозберігаючих заходів місто зможе економити щорічно 6 млн гривень.

  Як зазначив Юрій Кужелюк, у році, що минає Львів мав великі проблеми з процедурою тендерних торгів. Тому 2007 рік – рік свині, він вважає роком тендерної свині: «Тільки ворог України міг придумати таку річ як Тендерна палата України».

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100