Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Ужгородські депутати подовжили ранковий графік подачі води
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
27 Декабря, 2007

Під час останньої сесії Ужгородської міської ради депутати звільнили комунальне підприємство Водоканал від сплати земельного податку та державного мита за позовами до суду на боржників, які зараховуються до бюджету міста. Вони також дали протокольне доручення цьому КП на годину подовжити ранковий графік подачі води (тобто вона повинна бути у кранах до дев’ятої години). Про це повідомив власкор ЗІКу.

До того ж, під час 28 пленарного засідання 16 сесії Ужгородської міської ради V скликання депутати виділили на наступний рік 300 тис. грн медико-соціальному реабілітаційному центру «Дорога життя», 45 тис. грн — на оплату комунальних послуг Почесним громадянам Ужгорода та делегатам І з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України (перших є 12, других – 5), прийняли програми додаткових гарантій соціального захисту малозабезпечених громадян та підтримки громадських організацій міста.

  Найгарячішим виявилося обговорення проекту, за яким плату за розташування рекламних засобів пропонувалося підвищити, паралельно скасувавши залежність її вартості від місця розташування рекламного носія. Аргументи доповідачів про те, що в разі прийняття такого рішення весь центр буде забитий біл-бордами, виявилися переконливими: проект відправили на доопрацювання.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100