Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  36% чернівчан не проти росту тарифів на воду
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
27 Декабря, 2007

17% опитаних мешканців Червінців вважають, що вода (з централізованого водопостачання) такої якості як сьогодні у Чернівцях має коштувати дорожче, 19% переконані у необхідності підвищувати тарифи на воду найближчим часом. Натомість 46% опитаних наполягають на тому, що вода у Чернівцях має коштувати дешевше, а 37% вважають, що ціна за воду такої якості є нормальною. Такі результати анкетування, проведеного громадським ініціативним комітетом під час громадських слухань з питань ефективності діяльності ДКП «Чернівціводоканал» та перспектив тарифної політики щодо послуг цього підприємства. Про це повідомив власкор ЗІКу.

65% учасників анкетування заявили, що якість води в Чернівцях за останній рік не покращилася, 25% – переконані, що якість води погіршилася, а 40% взагалі не побачили жодних змін.

  56% опитаних вважають, що за останній рік у Чернівцях і якість надання послуг з водопостачання та водовідведення не покращилася, 21% заявили, що якість цих послуг погіршилася, а 35% жодних змін не помітили.

  На запитання «Яких заходів для покращення якості надання послуг з централізованого водопостачання у Чернівцях необхідно вжити найближчим часом?», відповіді розподілилися наступним чином:

  – заміна та реконструкція мереж –71%;
– розвиток альтернативних джерел водопостачання (підземних водозаборів, Прутського водозабору, артезіанських свердловин) – 48%;
– використання нових технологій очистки води – 35%;
– модернізація та заміна насосного обладнання – 33%;
– підвищення тарифів на послуги – 19%;
– кадрове оновлення ДКП «Чернівціводоканал» – 12%.

  38% учасників опитування заявили, що готові платити за послуги ДКП «Чернівціводоканал» більше, ніж сьогодні, а 62% виявилися не готовими до цього. З’ясувалося також, що державними субсидіями на оплату комунальних послуг користується лише 2% опитаних.

  63% переконані, що інвестувати кошти в розвиток ДКП «Чернівціводоканал» повинен бюджет розвитку міста Чернівців , 60% – державний бюджет України, 17% – приватні інвестори або концесіонери, 13% – мешканці Чернівців за допомогою інвестиційної складової підвищеного тарифу , 2% – «Чернівціводоканал» за власні кошти, 2% – доброчинці через благодійні акції.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100