Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Львівська залізниця має належати місту
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
23 Января, 2008

Із стратегічної точки зору, земля у місті – є міською власністю. І зрозуміло, місто не захоче віддавати нікому те, що є на його землі. Якщо у Львівської залізниці є якісь документи на майно у Стрийському парку, де є Львівська дитяча залізниця, відстоювати міські інтереси буде складніше, – про це 21 січня, у коментарі ЗІКу повідомив голова комісії землекористування Львівської міської ради Тарас Криворучко.

«Я, як громадянин Львова, буду відстоювати те, щоб земля була у власності Львова», – додав Тарас Криворучко.

  Зі свого боку Львівська залізниця повідомляє, що надалі, у разі небажання депутатів піти назустріч дитячій залізниці, її доведеться ліквідувати.

  Зважаючи на те, що Львівська дитяча залізниця є своєрідною візиткою Львова і одним з улюблених місць відпочинку не тільки дітей, але й дорослих, то Львівська залізниця планувала у 2008 році розпочати роботи з її реконструкції та оновлення. Однак, схоже на те, що місту не цікаві інтереси сотень дітей, які навчають і відпочивають на дитячій залізниці. Тому залізничники побоюються вкладати гроші у її розвиток, адже земля, по якій тепер курсує потяг «Вітерець», є надзвичайно ласим шматком і вже завтра може виявитися власністю іншої структури. Вже тепер на територію дитячої залізниці з дозволу міської ради почала наступ одна із банківських установ. Її огорожа підступає до самої колії, що може стати причиною нещасних випадків. Одначе, на це ніхто не звертає уваги. Тому Львівська залізниця вкотре закликає чиновників таки повернутися обличчям до дітей і не позбавляти їх можливості мати якісний і корисний відпочинок.

  Особливо прикро, що через небажання міської ради Львова посприяти в оформленні Державного акту на землю, Львів може втратити можливість приймати у своєму місті у травні цього року Всеукраїнський зліт юних залізничників.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100