Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Мостиський район готується до «Євро-2012»
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
23 Января, 2008

«У Мостиському районі ринок інвестиційно привабливих земельних ділянок на продаж шляхом земельних аукціонів формується здебільшого за рахунок ділянок, що прилягають до міжнародної автомагістралі Львів-Шегині.

Тому на перспективу складено перелік таких ділянок, що передбачені для продажу на земельних аукціонах на території Мостиського району – у Тщенецькій, Гостинцівській, Берегівській та Довгомостиській сільських радах, Мостиській та Судововишнянській міських радах», – заявив голова Мостиської РДА Юрій Візняк.
З його слів, виготовлення та погодження такої документації покладено на управління земельних ресурсів у Мостиському районі. Кошти, отримані у результаті проведення земельних аукціонів, надходять у місцевий та Державний бюджети (90% – бюджет місцевих рад, 10% – Державний бюджет).Для прикладу, можемо назвати Тщенецьку сільську раду, яка завдяки успішно проведеному аукціону з продажу земельної ділянки для будівництва АЗС, площею 0,50 га, отримала у бюджет 722 тис. грн. і зараз не потребує дотацій з бюджетів вищого рівня.

 
«Серед переліку 14 вільних земельних ділянок, призначених для продажу суб'єктам підприємницької діяльності на земельних торгах (аукціонах, конкурсах) у 2008-2012 роках, у Мостиськах є три такі площі – на вулицях Галицькій та Полуботка, орієнтовною вартістю – відповідно 44 тис. 543 грн; 51 тис. 857 грн, 68 тис. 600 грн», – наголосив у розмові з власкором ЗІКу Юрій Візняк.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100