Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  11,5 млн грн отримали від оренди Чернівці
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
23 Января, 2008

За оренду нежитлових приміщень комунальної власності у 2007 році у Чернівцях міський бюджет отримав 11,4 мільйона гривень, за оренду рухомого майна - лише 17, 7 тисяч гривень. Станом на 1.01.2008 р. загальна площа орендованих приміщень комунальної власності у Чернівцях становить 125,6 тис. кв. м, в оренді перебуває 1110 об’єктів. Про це ЗІКу повідомили в департаменті економіки міської ради.

У Чернівцях впроваджується практика передачі приміщень міської комунальної власності в оренду на конкурсних засадах, що значно збільшує надходження коштів, забезпечує прозорість у вирішенні питань передачі приміщень в оренду. Зокрема, торік проведено 11 конкурсів з передачі 36 приміщень в оренду. Оголошено концесійний конкурс щодо передачі в концесію плавального басейну з належними до нього нежитловими приміщеннями на вул.О.Гузар,1.

  За рік було укладено 925 договорів оренди, а також внесено 267 змін та доповнень до договорів оренди.

  Департамент економіки розглянув 2170 заяв від юридичних та фізичних осіб з питань оренди нежиьтлових приміщень. Було замовлено і виготовлено 405 експертних оцінок на визначення вартості орендованих приміщень.

  Інвестиції орендарів на покращання технічного стану приміщень комунальної власності становили 956,1 тисяч гривень.

  Відновлювальна вартість майна територіальної громади м. Чернівці станом на 1.01.2007р. становить 3 млрд. грн, балансова вартість - 1,7 млрд. грн. Відновлювальна вартість основних засобів в порівняні з попереднім періодом збільшилась на 0,3 млрд. грн., балансова - 0,2 млрд. грн.

  З початку 2008 року передано на баланс майна на суму 4,1 млн грн. Зараховано на баланс комунальних підприємств та установ міста майна на суму 1,3 млн грн, списано майна шляхом ліквідації на суму 3,8 тис. грн.

  Прийнято у комунальну власність 14 об’єктів нерухомості, з них 13 житлових будинків, що перебували у господарському відданні або в оперативному управлінні підприємств, організацій, установ.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100