Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Львів: як впало, так й стоїть!
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
29 Февраля, 2008

Відбулося відкрите засідання постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міської ради, на яке було запрошено низку чиновників

Не з’явився на засідання перший заступник міського голови Львова Олег Синютка та заступник міського голови із питань інфраструктури та містобудування Микола Одуха, у яких «немає жодних питань щодо доріг у Львові», – повідомив голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Василь Попович.
На думку члена комісії Олега Породка, пан Синютка та пан Одуха не з’явилися з тої причини, що у Львові завалено реконструкцію вул. Мечнікова, мовляв, злякалися.

«Я вважаю, що реконструкцію горезвісної вул. Мечнікова провалили. Разом з тим, на цій вулиці можна було б зробити ще одну смугу для руху автотранспорту. Цього ж не зроблено, натомість підрядники зробили тротуар, шириною три метри. А додаткова смуга сприяла б розвантаженню руху, якщо не зараз, то у майбутньому», – додав пан Породко. Він також повідомив, що окрім неякісного виконання робіт, підрядник, очевидно, не встигне завершити роботу вчасно – до 1 квітня 2008 року. «Цей провал ми побачимо 1 квітня, коли всією комісією приїдемо розрізати стрічку на відремонтованій дорозі», – зазначив депутат.

За словами пана Породка, він вимагатиме, щоб надалі перед початком усіх ремонтних робіт львівських доріг проектну документацію спочатку погоджували профільні комісії.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100