Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Трускавець стане більш значущим
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
29 Февраля, 2008

У Трускавці в конференц-залі Палацу культури ім. Шевченка відбулося засідання громадської курортної ради, на якому обговорили рішення Трускавецької міської ради № 240 від 13 грудня 2007 року про створення комунальної гідро-геологічної розвідувально-есплуатаційної станції (ГГРЕС) з видобутку і обслуговування мінеральних джерел

На думку радника з наукових питань ЗАТ “Трускавецькурорт” професора Степана Івасівки, який все життя займається дослідженням мінеральних джерел, якщо передати свердловини місту – свої землі міська рада не оподатковуватиме, витрати зменшаться, вода на вході в бювет здешевіє.

«ГГРЕС в розумінні родовища можна передати місту, якщо це налагодить мирні стосунки з керівництвом міста і розпочати процес визнання Трускавця курортом державного значення, – каже Степан Івасівка. – Цей статус, в свою чергу, передбачає впорядкування зон санітарної охорони мінеральних джерел, залучення коштів з держбюджету». Степан Івасівка запропонував механізм передачі ліцензії комунальній ГГРЕС – в структурі ЗАТ “Трускавецькурорт” ліквідовується філія «ГГРЕС» і скорочується 44 працівники, в місті з’являється комунальна ГГРЕС і 44 працівники, якій і передається ліцензія на експлуатацію і видобуток мінеральних джерел».

Попередні висновки громадської курортної ради такі: звернутися до Трускавецької міської ради з рекомендацією пришвидшити з залученням нардепів і облдержадміністрації присвоєння Трускавцю статусу курорту державного значення і прийняття Кабінетом Міністрів України постанови про зони охорони мінеральних джерел зі суворим зобов’язанням екологічної служби і санстанції контролювати ситуацію з забудовою і саночисткою біля цих зон.
Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100