Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Турчинов "кришує" будівництво на Пейзажній алеї?
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
9 Апреля, 2008

Будівництво на Пейзажній алеї є одним із найскандальніших у столиці. Проте досі мало кому відомо, хто саме стоїть за цим.

Для розуміння того, що відбувається, повернемось у минуле, а зокрема у 2004 рік, коли Міністерство зовнішніх справ (МЗС) заключило інвестиційний договір з ВАТ "Українське майно" на будівництво житлового дев’ятиповерхового будинку на Пейзажній алеї. Частка МЗС в даному будівництві складала лише 20 %, решту – отримувало "Українське майно". Виходить, що фактично МЗС виступав лиш прикриттям для цієї бізнес-структури.

Тепер спробуємо розібратись у фігурантах, причетних до скандального будівництва, котрих, до речі, чимало. Станом на минулий рік акціями "Українського майна" володіла американська компанія ECLAD Invest Ltd. Акції "Українського майна" ECLAD Invest Ltd придбала у ВАТ "Л-Холдинг". В свою чергу найбільшим акціонером "Л-Холдингу" було ВАТ "Центр фінансових технологій", 26,2 % акцій якого, станом на минулий рік, володів теперешній перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов. За станом на 25 лютого цього року 32,9 % акцій знаходяться у володінні Анни Турчинової – дружини пана Олександра. Але на цьому історія не закінчується. Засновником "Центру фінансових технологій" була фірма "Інститут економічних реформ", найбільшим акціонером якої виступало ТОВ "Корпорація транспорт", а засновниками "Корпорації транспорт" стали Юлія Тимошенко й Олександр Тимошенко.

Повернемось до будівництва. У грудні минулого року, коли скандал з "будинком МЗС" сягнув піку, прес-служба МЗС заявила, що договір із "Українським майном" скасовано, повноваження у забудовника відкликано, але про справжні причини та ініціатора розриву нічого не було відомо. Після відсторонення "Українського майна" збудувати "дипломатичний" хмарочос намагалась інша компанія - ТОВ "УМ-Інвест", 50 % акцій якого належать Сергію Піндичу. Він також є керівником ЗАТ "Едем і К". А фірмою-засновницею "Едем і К" є фірма "Європа ікс", акціями котрої володіла компанія Олександра Турчинова "Центр фінансових технологій", повідомляє "Вечірній Київ".
Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100