Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Чернівці: список об'єктів приватизації доповнили
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
9 Апреля, 2008

До переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації в Чернівцях у 2008 році, внесено додатково 23 об’єкти. З них 4 об’єкти пропонується реалізувати шляхом продажу з аукціону. Попередній перелік нараховував 66 об’єктів комунальної власності, 21 з яких передбачено приватизувати шляхом продажу з аукціону. Про це ЗІК повідомили у прес-центрі міської ради.

У доповненому переліку об’єктів комунальної власності, які пропонуються до приватизації у 2008 році, 9 - це об’єкти, що пропонуються до приватизації шляхом викупу орендарем. На 4-х з них орендарі зробили невід’ємні поліпшення, які перевищують 25 відсотків залишкової вартості об’єкти, на 3-х – орендарі є власниками приватизованого майна або патентів на право оренди приміщень.

10 об’єктів пропонуються до приватизації шляхом викупу з ініціативи власників суміжних приміщень, оскільки вони не мають окремого входу.

Два гаражних приміщення пропонується викупити орендарям, які отримали на це право відповідно до діючого у місті Положення про особливості відчуження гаражів.
4 нежилих приміщення буде виставлено на аукціон.

Таким чином, цього року у Чернівцях заплановано приватизувати 89 об’єктів комунальної власності, в тому числі 25 – шляхом аукціону, а решту – шляхом викупу. 4 об’єкти буде виставлено на аукціон разом із земельними ділянками.

Торік у Чернівцях було укладено 161 договір купівлі-продажу об’єктів комунальної власності (19 - шляхом продажу на аукціоні, 142 – шляхом викупу) на суму 65,3 млн грн. (з ПДВ).
У цьому році до міського бюджету від відчуження майна комунальної власності заплановано отримати 30 млн грн.Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100