Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  У районах Тернопільської області масово взялися за будівництво туристично-розважальних комплексів
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
5 Ноября, 2007

У районах Тернопільщини налічується чимало об’єктів, які є привабливими для розвитку туристичної галузі. У деяких районах області уже є приклади позитивного інвестування у туристично-рекреаційну галузь. Так, культурно-просвітницький центр «Почаївський світ» є автором інвестиційного проекту «Комплексний розвиток духовного та екологічного туризму в регіоні». У результаті, збудований і успішно діє готельно-туристичний комплекс «Почаївський світ», що розташувався на земельній ділянці 0,86 га у Кременецькому районі. Про це повідомив 2 листопада ЗІКу начальник управління туризму Тернопільської облдержадміністрації Михайло Лисевич.

У найближчому майбутньому комплекс включатиме два готельні корпуси на 268 місць, конференц-зал-ресторан на 180 місць, інтернет-кафе, побутовий комбінат, навчально-культурний центр, рекреаційні зони відпочинку.

Зразком успішного бізнесу у туризмі є готель «Едем» у Кременці. Менш, аніж за три роки він перетворився у потужний розважальний комплекс, в якому місця зарезервовано як мінімум на півроку наперед. Власники комплексу викупили приміщення гуртожитку одного з підприємств Кременця і переобладнують його під готель.

У Збаразькому районі на території Залужанської сільської ради розпочато реалізацію інвестиційного проекту «Будівництво та введення в експлуатацію туристично-розважального комплексу Довбушева гора».

У Лановецькому районі здійснюється реалізація проекту «Історико-культурний комплекс «Волинь», який буде включати готель на 280 місць, збудований у стилі волинських замків, два великих виставкових зали для презентації виробів народних майстрів, зимовий сад із рельєфним відображенням картини Тернопільщини і село 18 століття. Термін реалізації проекту – 2007 – 2009 роки. «Історико-культурний комплекс «Волинь» стане найбільшим об’єктом туристичного призначення в області.

У ТОДА підготовлено перелік земельних ділянок, які пропонується передати під будівництво туристичних комплексів.

На особливу увагу заслуговує розроблений Львівським проектним інститутом «Містобудування» генеральний план рекреаційної зони в урочищі Червоногород Заліщицького району, який передбачає залучення 75 млн. дол. США.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100