Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  У Чернівцях комунальне майно здаватимуть в концесію
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
5 Ноября, 2007

Проект Положення про проведення концесійного конкурсу щодо передачі в концесію майна, яке належить до міської комунальної власності, винесено на обговорення у Чернівцях. Перший об’єкт, який пропонується передати у Чернівцях в концесію, це плавальний басейн з належними до нього нежитловими приміщеннями на центральному стадіону «Буковина». Про це повідомили ЗІКу у прес-центрі Чернівецької міської ради.

Претендента на концесію комунального майна визначатимуть у Чернівцях на конкурсі, для організації якого створено відповідну комісію. Претендентом на участь у конкурсі може бути як юридична, так і фізична особа. Він може подати тільки одну конкурсну пропозицію.

Конкурс проводиться в один етап, за результатами якого комісія готує для визначення переможця висновки концесієдавцю – виконавчому комітету міської ради.

Основними критеріями визначення переможця концесійного конкурсу є:
надійність концесіонера, серйозність його намірів і намірів його партнерів; найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту на стадіях будівництва та реконструкції об’єкта концесії; найбільша частка власних коштів, що вкладаються претендентом у фінансування об’єкта концесії; розмір витрат з експлуатації об’єкта концесії, який забезпечує оптимальну прибутковість від експлуатації цього об’єкта, його самоокупність; найкоротші строки окупності об’єкта концесії, надходження прибутків; найкоротші строки будівництва та реконструкції об’єкта концесії; найкращі умови використання об’єкта концесії для надання послуг населенню міста; максимальне використання у концесійній діяльності працівників – громадян України, в тому числі і вивільнених у зв’язку з передачею зазначеного об’єкта у концесію.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100