Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Мешканці закарпатського села Костилівці без допомоги держави ремонтують мости і каналізації
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
10 Ноября, 2007

Мешканці села Костилівці (Закарпатська область) змагаються, чия вулиця найчистіша. Силами громади вирішено навіть проблему стічних вод, які потрапляли в обійстя з гір: костилівці власноруч безкоштовно зробили дренажну систему – прокопали рівчаки та з’єднали стоки з трубами, які виходять у річку. А також відремонтували один з чотирьох підвісних мостів через річку, з якого минулого місяця зірвалася вагітна жінка з дитиною. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Проведення суботників у Костилівці – селі на Рахівщині стало одним із ефективних способів підтримати порядок та проводити дрібні ремонти соціальних об’єктів без фінансування з держбюджету. Крім безпосереднього спілкування сільський голова Ольга Сметанюк перед кожним заходом звертається до селян через кабельне телебачення і знаходить чимало охочих.

  «На ремонт одного підвісного мосту потрібно було б близько 24 тис. грн. Я попросили наших селян-майстрів допомоги, відгукнулися навіть ті, хто по тому мосту не ходить. Ми закупили тільки дошки та цвяхи. Все решту костилівці зробили безкоштовно», – розповіла Ольга Сметанюк.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100