Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  «Львівводоканал» запевнив ЗІК, що проспект Свободи у Львові затопить частково
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
19 Ноября, 2007

ЛМКП «Львівводоканал» вважає, що поганий стан водних комунікацій на проспекті Свободи призведе до затоплення лише тротуару. Принаймні такий висновок випливає з інформації, яку отримав ЗІК від «Львівводоканалу». Очевидно, незабаром треба очікувати, що комунальне підприємство встановить спеціальні засоби, завдяки яким вода із затоплених тротуарів не потраплятиме на проїжджу частину. Відтак, львівські водії зможуть подякувати «Львівводоканалу», бо заливатиме не їх автомобілі, а ноги пішоходів на тротуарі.

Повідомлення «Львівводоканалу» подаємо повністю без купюр:

  «Звертаємося до Вас з приводу інформації розміщеної на сайті ЗІКу 15 листопада 2007 року о 9:00 год «Центральна артерія Львова — проспект Свободи під загрозою затоплення». Факти, наведені у повідомлені, є правдивими лише частково, адже пошкодження міського водопроводу трапилося саме внаслідок паркування легкового автомобіля на тротуарі проспекту Свободи. Оскільки термін експлуатації сталевого водопроводу, який прокладений вздовж проспекту, становить понад 50 років, додаткові навантаження автотранспорту часто спричиняють пошкодження згаданого водопроводу.

  Принагідно інформуємо Вас про те, що комунальне підприємство «Львівводоканал» експлуатує понад 1 600 км водопровідних мереж, 76 % з яких знаходяться в аварійному стані та потребують заміни. Зокрема в гостро аварійному стані знаходиться ділянка водопроводу, довжиною 1,8 км від вулиці Городоцької – пр.Свободи – пр.Шевченка. Орієнтовна вартість робіт по капітальному ремонту згаданої ділянки, зважаючи на велику насиченість комунікаціями центральної частини міста та вартістю відновлення благоустрою, становить понад 1 мільйон гривень.

  ЛМКП «Львівводоканал» систематично проводить заміну аварійних мереж – цьогоріч за кошити підприємства перекладено понад 10 км водогонів. Проте для остаточного вирішення проблеми ліквідації витоків води у місті цього недостатньо. Кількість замінених трубопроводів могла б бути значно більшою, якби не збиткові тарифи, які вже не спроможні повернути підприємству кошти, затрачені на виробництво послуг.

  Зважаючи на зазначені причини, підприємство подало свої пропозиції до Львівської міської ради на виділення коштів з міського бюджету для капремонту аварійних водогонів, в т.ч. й водогону по пр.Свободи».

  Довідка ЗІКу.

  15 листопада, ЗІК з посиланням на заступника директора ЛМКП «Айсберг» Ольгу Буфан повідомив, що «витік води, який спричинив підмивання грунту і, як наслідок, провал автомобіля в яму, є вже третім за тиждень проривом труби на проспекті Свободи у Львові. Ми викликали бригаду «Львівводоканалу», які вже лагодять водопровідну трубу. На жаль, такі випадки на проспекті Свободи є регулярними, тому що не проводиться капітальний ремонт водних комунікацій на цій вулиці.

  14 листопада, на проспекті Свободи у Львові провалився під землю –аж до рівня капоту автомобіль. Під машиною утворилася яма, з якої витікає вода.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100